Tervitame Teid meie saidil!

Me tegutseme juba üle 10 aasta edukalt väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele raamatupidamisteenuste osutamise valdkonnas.
Nende aastate jooksul ettevõtete teenindamisel saadud laialdased töökogemused võimaldavad osutada klientidele teenuste komplekti vastavalt tellija vajadustele, võimalustele ja soovidele.
Meie ettevõtte peamine ülesanne seisneb selles, et võimaldada Teil arendada oma äri ning mitte raisata oma aega raamatupidamise, maksude ja juriidiliste probleemide lahendamisele.
Meie garantiiks on meie kliendid, kes võivad isikliku kogemuse põhjal meie töö kvaliteeti kinnitada.

Miks on koostöö just nimelt meiega kõige soodsam?

- Raamatupidamiskulude vähenemine. Enam ei ole vaja teha kulutusi koosseisulise raamatupidaja palkamisele ja koolitamisele, töökoha sisustamisele ning tarkvara soetamisele.
- Äriprotsesside katkematuse toetamine. Enam ei esine probleeme kvalifitseeritud personali palkamise, koolitamise ja töölhoidmisega, samuti vabanete raskustest, mis on seotud äriprotsesside katkematuse tagamisega (töötajate asendamine puhkuste ajal, haigused, koolitused jne).
- Vabanemine veel ühest muretsemise põhjusest. Juhtkond ei hajuta oma tähelepanu raamatupidamise kui teenindava allüksuse juhtimisele ja selle tulemusena saab täielikult oma ettevõtte põhitegevusele pühenduda.
- Koostöö efektiivsus riiklike instantsidega. Klientide huvide esindamine maksuametis ja haigekassas.
- Kõrge kompetentsus. Firmal ei ole kahju kulutada vahendeid oma töötajate koolitamisele ja professionaalse taseme hoidmisele.

 Põhjalikumalt meie poolt pakutavatest teenustest:  

  • Raamatupidamisteenused
  • Kõik äriregistriga seotud toimingud
  • Konsultatsioonid maksustamise, raamatupidamisarvestuse ja tööõiguse küsimustes
  • Audiitorteenused